Niepubliczna Poradnia
Psychologiczno - Pedagogiczna

homocreator logoNiepubliczna Poradnia
Psychologiczno - Pedagogiczna

Rezerwacja Szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Wyszukaj

Partnerzy


Warsztaty dla dzieci i rodziców

zapisy przyjmujemy telefonicznie: 669 472 410; lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strefa dziecka zaprasza dzieci od 5 do 13 lat na zajęcia „Silne Dziecko", czyli pewne siebie i szczęśliwe dziecko
Zajęcia nastawione są na rozwój inteligencji emocjonalnej, na odkrywanie swoich mocnych stron, rozumienie emocji, budowanie poczucia własnej wartości, dobrych relacji z innymi, motywację do działania, do nauki. Formą pracy jest nauka poprzez zabawę.

Zajęcia raz w tygodniu w godz. 18.00-19.30
Cena 140 zł/m-c (4 spotkania)

Strefa dziecka i rodzica zaprasza na zajęcia rodziców i dzieci od 0 do 6 lat:

„Zabawy fundamentale" Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się m.in. jak wszechstronnie rozwijać dziecko poprzez zabawę. W pierwszych czterech latach życia dziecka rozwija się ok. 50% zdolności do uczenia się. Następne 30% - do 8 roku życia. Cała wiedza zdobywana w późniejszych latach życia oparta jest na fundamencie zbudowanym w okresie przedszkolnym.
Jest to warsztat wprowadzający do zajęć wspólnie z dziećmi, którego celem jest rozwój inteligencji wielorakich u dzieci.

Strefa rodzica zaprasza na warsztaty:

1. Rodzicielstwo – blaski i cienie. Warsztat poświęcony rodzinie i jej rozwojowi

2. Rozumieć dziecko -rozwój dziecka w pierwszych latach życia. Warsztat poświęcony rozwojowi dziecka w pierwszych latach życia, w których dziecko nieustannie się czegoś uczy, poznaje świat, swoje otoczenie i zdobywa nowe umiejętności: fizyczne, emocjonalne, intelektualne i społeczne.

3. Mądrzy rodzice – silne dzieci. Kary, nagrody, a może konsekwencje
Warsztat poświęcony doskonaleniu umiejętności wychowawczych. Kary i nagrody - czym są dla dziecka i czego go uczą; czym jest dla dziecka konsekwencja; co i dlaczego jest skuteczne oraz jak nagradzać, żeby motywować dziecko.

4. Świat emocji dziecka i rodzica
Warsztat poświęcony wsparciu dziecka, aby radziło sobie ze swoimi emocjami, takimi jak złość, smutek czy lęk, oraz sposobom komunikacji dziecku naszych uczuć.

5. Opowiem Ci bajeczkę – warsztat tworzenia bajek terapeutycznych
Tworzenie i czytanie bajek jest ważną metodą wspierania dziecka. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się czym charakteryzuje się dobra bajka terapeutyczna, kiedy jest potrzebna, jak konstruować proste opowiadania i jak je wykorzystywać, aby pomóc dziecku uporać się z trudną, lękową sytuacją, w której się znalazło.


Cena za warsztat 70zł (w tym drugi rodzic bezpłatnie)

plansza informacyjna PFR