Get Adobe Flash player
Niepubliczna Poradnia
Psychologiczno - Pedagogiczna

homocreator logoNiepubliczna Poradnia
Psychologiczno - Pedagogiczna

Rezerwacja Szkoleń

Wyszukaj

Partnerzy


Muzyczna mapa Polski

 Rezerwacja zakończona
 
3
Kategoria
Warsztaty
Termin
sobota, 6 kwiecień 2019 10:00 - 13:00
Miejsce szkolenia
Budynek "Zdrowej rodziny" - Krapkowicka 10A, 45-715 Opole, Polska
Telefon
669 472 410
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW

Warsztaty rozwijają umiejętność wykonywania pieśni i tańców ludowych pochodzących z całej Polski ( m. in. Chodzony łowicki, Lasowiak, Mareszka, Szewc, Rzepka, Na łąkach na polach, Klepany, Szot, Laboga dziewuszki, Hej żeglujże żeglarzu, Moja Maryneczka, Hajduk) opracowanych na podstawie nieskomplikowanych figur i motywów tanecznych. Uczestnicy poznają gotowe metody budujące wrażliwość estetyczną i zainteresowania kulturą narodową dzieci, co należy do celów nowej podstawy programowej. Duża dawka dobrej zabawy, relaksu i odprężenia z obcowania z barwnym folklorem.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE:

  • płytę CD zawierającą wersję wokalną i instrumentalną utworów, oraz wersje instruktażowe z lektorem (warsztaty taneczne), uczestnik szkolenia nabywa prawo do publicznego odtwarzania płyty;
  • broszurę ze szczegółowym opisem i zapisem nutowym tańców i zabaw,
  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia/warsztatu.

Autorstwo, organizacja i prowadzenie:

mgr Beata Wapińska dyplomowana nauczycielka muzyki i muzykoterapii, kompozytorka, aranżerka, autorka warsztatów muzycznych. Absolwentka Wydziału Artystycznego Akademii im. J. Długosza w Częstochowie, Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu, prowadząca od 1994 roku działalność muzyczną w zakresie rytmiki, muzykoterapii, doskonalenia nauczycieli w kraju i zagranicą, kierująca amatorskimi zespołami wokalnymi, tanecznymi i instrumentalnymi.

Koszt szkolenia 150zł. W cenę wliczona jest przerwa kawowa, zaświadczenia oraz materiały szkoleniowe dla uczestników.

 
 

Terminy

Okres: sobota, 6 kwiecień 2019 10:00 - 13:00