Get Adobe Flash player
Niepubliczna Poradnia
Psychologiczno - Pedagogiczna

homocreator logoNiepubliczna Poradnia
Psychologiczno - Pedagogiczna

Rezerwacja Szkoleń

Wyszukaj

Partnerzy


Zabawy i tańce integracyjne cz. II

 Rezerwacja zakończona
 
6
Kategoria
Warsztaty
Termin
sobota, 11 maj 2019 10:00 - 16:00
Miejsce szkolenia
Budynek "Zdrowej rodziny" - Krapkowicka 10A, 45-715 Opole, Polska
Telefon
669 472 410
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW

Nauka kilkunastu zabaw i tańców do wykorzystania w ciągu całego roku. Głównym celem zabaw i tańców jest kształcenie zdolności budowania relacji i kontaktu w grupie, odczuwania radości ze wspólnej zabawy z rówieśnikami. Zabawy i tańce można wykorzystać na zajęciach Nauka zabaw i tańców rozwija umiejętność śpiewania i tańczenia, wyrabia poczucie rytmu, wyobraźnię i sprawność ruchową, wrażliwość muzyczną, doskonali precyzję ruchów i szybkość reakcji. Dziecko uczy się rozróżniać prawą i lewą stronę, nazywać kolory podstawowe.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE:

  • płytę CD zawierającą wersję wokalną i instrumentalną utworów, oraz wersje instruktażowe z lektorem (warsztaty taneczne), uczestnik szkolenia nabywa prawo do publicznego odtwarzania płyty;
  • broszurę ze szczegółowym opisem i zapisem nutowym tańców i zabaw,
  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia/warsztatu.

Autorstwo, organizacja i prowadzenie:

mgr Beata Wapińska dyplomowana nauczycielka muzyki i muzykoterapii, kompozytorka, aranżerka, autorka warsztatów muzycznych. Absolwentka Wydziału Artystycznego Akademii im. J. Długosza w Częstochowie, Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu, prowadząca od 1994 roku działalność muzyczną w zakresie rytmiki, muzykoterapii, doskonalenia nauczycieli w kraju i zagranicą, kierująca amatorskimi zespołami wokalnymi, tanecznymi i instrumentalnymi.

Koszt szkolenia 150zł. W cenę wliczona jest przerwa kawowa, zaświadczenia oraz materiały szkoleniowe dla uczestników.

 
 

Terminy

Okres: sobota, 11 maj 2019 10:00 - 16:00